قلاب ارسال فوتبال قرارداد تراکتورسازی

قلاب: ارسال فوتبال قرارداد تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی رشد مهارناپذیر قیمت نفت در بازار جهانی

قیمت نفت روز سه‌شنبه تحت تاثیر رشد اقتصادی مطلوب و همچنین ادامه محدودیت عرضه از سوی تولیدکنندگان جهانی به رهبری اوپک و روسیه زیاد کردن یافت.

رشد مهارناپذیر قیمت نفت در بازار جهانی

رشد مهارناپذیر قیمت نفت در بازار جهانی

عبارات مهم : آمریکا

قیمت نفت روز سه شنبه تحت تاثیر رشد اقتصادی مطلوب و همچنین ادامه محدودیت عرضه از سوی تولیدکنندگان جهانی به رهبری اوپک و روسیه زیاد کردن یافت.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات برنت با ۳۸ سنت یا ۰.۵۵ درصد زیاد کردن نسبت به قیمت نهایی روز دوشنبه به ۶۹.۴۱ دلار در هر بشکه رسید.

رشد مهارناپذیر قیمت نفت در بازار جهانی

بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۴۲ سنت یا ۰.۷ درصد زیاد کردن نسبت به قیمت نهایی روز گذشته، ۶۳.۹۹ دلار در هر بشکه معامله شد. قیمت نفت خام آمریکا هفته گذشته به ۶۴.۸۹ دلار در هر بشکه افزایش کرده بود که بالاترین قیمت در سه سال گذشته بود.

به گفته معامله گران، بازارهای نفت از رشد اقتصادی مطلوب به خوبی پشتیبانی شده است اند. صندوق بین المللی پول روز دوشنبه قیمت رشد اقتصادی جهانی جهت سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را ۳.۹ درصد آینده نگری کرد که به میزان ۰.۲ درصد نسبت به گزارش اکتبر این نهاد جهانی زیاد کردن داشت.

قیمت نفت روز سه‌شنبه تحت تاثیر رشد اقتصادی مطلوب و همچنین ادامه محدودیت عرضه از سوی تولیدکنندگان جهانی به رهبری اوپک و روسیه زیاد کردن یافت.

بانک فرانسوی “بی ان پی پاریبا” در یادداشتی اعلام کرد دورنمای اقتصادی مثبت و هوای سردتر فصلی، به رشد نیرومند تقاضا جهت نفت منجر شده است و استمرار کم کردن ذخایر نفت به میانگین پنج ساله که سطح نشانه گذاری شده است از سوی اوپک است را تسهیل می کند. این رشد که به معنای مصرف زیاد است در زمانی روی داده که محدودیت عرضه از سوی اوپک و روسیه در جریان است.

توافق کم کردن تولید میان کشورهای عضو و غیرعضو اوپک در ژانویه سال میلادی گذشته شروع شده است و قرار است تا آخر سال ۲۰۱۸ ادامه پیدا کند.

اما از سوی دیگر نشانه هایی از احتمال تصحیح قیمت نزولی نفت مشاهده می شود. کم کردن سود پالایش که ابتدا در آسیا و اکنون در اروپا و آمریکا در نتیجه زیاد کردن قیمت خوراک و فراوانی محصولات سوختی مشاهده می شود، به تقاضای کمتر در آینده اشاره کرد.

رشد مهارناپذیر قیمت نفت در بازار جهانی

بر اساس گزارش رویترز، سرمایه گذاران در بلندمدت جهت تغییرات بزرگ جهت تقاضا نفت که ناشی از رشد خودروهای برقی است آماده می شود.

بانک آمریکا مریل لینچ هفته جاری در یادداشتی به سرمایه گذاران اعلام کرد ما انتظار داریم تقاضا جهت نفت تا سال ۲۰۳۰ به اوج خود برسد و خودروهای برقی تا سال ۲۰۵۰ جای خودروهای بنزینی را خواهند گرفت. این بانک همچنین اعلام کرد: زمانی که تقاضا جهت بنزین تا سال ۲۰۲۵ به اوج خود برسد، قیمت استفاده از پالایشگاه ممکن است به طور دائمی کم کردن پیدا کند و حاشیه سود پالایش به شدت لطمه می بیند.

واژه های کلیدی: آمریکا | اقتصادی | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs