قلاب ارسال فوتبال قرارداد تراکتورسازی

قلاب: ارسال فوتبال قرارداد تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ستاره‌هایی که به MLS رفتند

بازیکنان بزرگی تصمیم گرفتند روزهای نهایی دوران بازی ارزش را در لیگ MLS آمریکا سپری کنند.

ستاره‌هایی که به MLS رفتند

ستاره هایی که به MLS رفتند

عبارات مهم : ستاره

بازیکنان بزرگی تصمیم گرفتند روزهای نهایی دوران بازی ارزش را در لیگ MLS آمریکا سپری کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، پنجشنبه کلوب منچستریونایتد قراردادش را با زلاتان ایبراهیموویچ فسخ کرد. مقصد بعدی مهاجم سوئدی لیگ MLS آمریکا خواهد بود. او تنها ستاره ای نیست که آخرین روزهای بازی اش را در این کشور سپری می کند. پیش از ایبراهیموویچ، بازیکنان بزرگ دیگری در این کشور پا به توپ شدند که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

ستاره‌هایی که به MLS رفتند

دیوید بکام (لس آنجلس گالکسی)

او جزو نخستین بازیکنانی بود که تصمیم گرفت به این کشور مهاجرت کند. هافبک انگلیسی بعد از جدایی از رئال مادرید در سال ۲۰۰۷ با تیم لس آنجلس قرارداد امضا کرد. او تلاش کرد دوباره به میلان برگردد ولی یک سال بعد به آمریکا بازگشت. بکام یک ستاره بود. او در سال ۲۰۱۳ با پاری سن ژرمن قرارداد امضا کرد و در این تیم کفش هایش را آویخت.

باستین شواین اشتایگر (شیکاگو فایر)

بازیکنان بزرگی تصمیم گرفتند روزهای نهایی دوران بازی ارزش را در لیگ MLS آمریکا سپری کنند.

هافبک آلمانی بعد از قهرمانی به همراه تیم ملی کشورش در جام جهانی ۲۰۱۴ سرنوشتش کاملا عوض شد. ضرب دیدگی های متعدد جلوی پیشرفت او را گرفت و نتوانست در یک اوضاع مناسب قرار داشته باشد. او به منچستریونایتد پیوست ولی در حد انتظار ظاهر نشد به همین خاطر تصمیم گرفت به MLS برود. شواین اشتایگر ۳۳ ساله در حال حاضر جهت تیم شیکاگو بازی می کند. او در سال ۲۰۱۷ با این تیم قرارداد امضا کرد ولی با این حال ضرب دیدگی هایش در آمریکا نیز ادامه دارد.

تیری آنری (نیویورک رد بول)

مهاجم فرانسوی بعد از فتح همه عناوین با تیم های باشگاهی و تیم ملی کشورش، در سال ۲۰۱۰ به نیویورک رفت. او یکی از مهمترین بازیکنان دهه نخست قرن تازه بود که به MLS رفت. آنری در سال ۲۰۱۴ بازنشسته شد.

داوید ویا (نیویورک سیتی)

ستاره‌هایی که به MLS رفتند

مهاجم اسپانیایی نمونه بارز بازیکنانی که است که جهت تفریح به آمریکا نرفته هست. او در سال ۲۰۱۴ به نیویورک سیتی پیوست. ۱۰۱ بازی انجام داد و توانست ۶۶ گل به ثمر برساند. ویا چند بازی جهت ملبورن سیتی نیز انجام داده است.

کاکا (اورلاندو سیتی)

دوران کم فروغ بازیکن برزیلی در رئال مادرید نشان داد که او فاصله زیادی با دوران درخشانش در دهه نخست قرن ۲۱ دارد. او تلاش کرد دوباره به میلان بازگردد ولی در سال ۲۰۱۴ با تیم فلوریدا قرارداد امضا کرد. کاکا در سال ۲۰۱۷ از فوتبال خداحافظی کرد.

بازیکنان بزرگی تصمیم گرفتند روزهای نهایی دوران بازی ارزش را در لیگ MLS آمریکا سپری کنند.

آندره پیرلو (نیویورک سیتی)

هافبک ایتالیایی به همراه ویا به این تیم آمریکایی پیوست. او بعد از نمایش درخشان در اروپا و ایتالیا توانایی هایش را در آمریکا نشان داد. پیرلو در نوامبر ۲۰۱۷ بازنشسته شد.

ستاره‌هایی که به MLS رفتند

فرانک لمپارد (نیویورک سیتی)

هافبک انگلیسی، چلسی کلوب محبوبش را در سال ۲۰۱۴ ترک کرد تا به نیویورک سیتی بپیوندد. در ادامه اتفاقی عجیبی رخ داد و او در ژانویه ۲۰۱۵ دوباره به اروپا برگشت تا به صورت قرضی جهت منچسرسیتی بازی کند. در این مدت یک بار برابر چلسی قرار داده شد و یک گل نیز به ثمر رساند. لمپارد در ماه می دوباره به آمریکا بازگشت و به دوران ورزشی اش در فوریه ۲۰۱۷ آخر داد.

دیدیه دروگبا (مونترال ایمپکت)

مهاجم ساحل عاجی دوران درخشانی در چلسی داشت و توانست به همراه این تیم چهار با فاتح لیگ برتر انگلیس شود و یک بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند. او در جولای ۲۰۱۵ اعلام کرد با تیم کانادایی حاضر در MLS قرار داد امضا می کند. دروگبا جهت این تیم ۳۳ بازی انجام داد و ۲۱ گل به ثمر رساند. قرارداد این بازیکن با تیم مونترال در سال ۲۰۱۷ آخر یافت.

استیون جرارد (لس آنجلس گالکسی)

او یکی از فوتبالیست های محبوب انگلیس به حساب می آید. جرارد بعد از ۱۷ فصل بازی جهت لیورپول این تیم را به مقصد گالکسی ترک کرد. هافبک انگلیسی در ۳۴ بازی پنج گل به ثمر رساند. ماجراجویی این بازیکن در آمریکا تنها یک فصل طول کشید و او در نوامبر ۲۰۱۶ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

الساندرو نستا (مونترال ایمپکت)

مدافع ایتالیایی ستاره میلان بود که جهت این تیم ۳۰۰ بار به میدان رفت. او با پیراهن تیم های مونترال و نیویورک رد بول بازی کرد. نستا تا جولای ۲۰۱۲ با تیم کانادایی قرارداد داشت و بعد از دو سال به هند رفت. او در این کشور کفش هایش را آویخت.

واژه های کلیدی: ستاره | آمریکا | قرارداد | نیویورک | مونترال | نیویورک | آمریکایی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs